Advertisement

PUTIN STIŽE U BANJALUKU !?

1000022555

Lider SNSD-a Milorad Dodik izjavio je za RIA Novosti da se očekuje dolazak ruskog predsjednika Vladimira Putina u Banjaluku povodom otvaranja rusko-srpskog hrama.

– Potvrdio sam ono što smo se prethodno dogovorili. Čekaćemo, kad god to bude moguće. Kad god bude u mogućnosti, uradićemo to – rekao je Dodik.

Dodik je podsjetio da se sa ruskim predsjednikom sastao u Moskvi tokom proslave 9. maja – Dana pobjede, prenosi Srna.

– Tamo su postignuti dogovori o nekoliko pitanja – dodao je Dodik.

Ponovio je da će krajem septembra opet posjetiti Moskvu.

– Jedino što znam sigurno jeste da ću biti u Moskvi 25. septembra – rekao je Dodik.

U razgovoru sa rusku agenciju je izjavio je “da je Evropa izgubila sve što je mogla, da više nema ekonomiju”.

– Mora da dođe ovdje po energiju i tržišta. Kako će im se Rusija obratiti po ovom pitanju je pitanje za rusko rukovodstvo – rekao je Dodik.

Nezavisne

Leave a Reply

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *